Kotimaan myynti

  • Jarkko Kaartinen
    Myyntijohtaja

    Jarkko Kaartinen

    +358 40 6609 034
    jarkko.kaartinen@pisla.fi

  • Marko Paananen
    Avainasiakaspäällikkö

    Marko Paananen

    +358 400 462164
    marko.paananen@pisla.fi

  • Matti Siren
    Myyntiedustaja, Etelä- ja Lounais-Suomi

    Matti Sirén

    +358 40 7075509
    matti.siren@pisla.fi

  • Anssi Kokko
    Myyntiedustaja, Pohjois-Suomi

    Anssi Kokko

    +358 40 5807821
    anssi.kokko@pisla.fi

  • Risto Venalainen
    Myyntiedustaja, Länsi- ja Keski-Suomi

    Risto Venäläinen

    +358 400 244353
    risto.venalainen@pisla.fi

  • Jarno Korolainen
    Myyntiedustaja, Itä- ja Kaakkois-Suomi

    Jarno Korolainen

    +358 400 719140
    jarno.korolainen@pisla.fi

  • Styrbjorn Oskarsson
    Myyntiedustaja Ahvenanmaa

    Styrbjörn Oskarsson

    +358 457 3666666
    oskars@aland.net

Asiakaspalvelu

  • Ohjautuu ensimmäiselle vapaalle asiakaspalvelijalle

    Myynnin yleisnumero

    +358 10 8432 111
    asiakaspalvelu@pisla.fi

  • Asiakaspalvelu

    Kirsi Pennanen

    +358 50 3175606
    kirsi.pennanen@pisla.fi

  • Asiakaspalvelu

    Sinikka Lindlöf

    +358 50 3175601
    sinikka.lindlof@pisla.fi

Markkinointi

  • Ruusa Pasanen
    Art Director

    Ruusa Pasanen

    +358 40 8241570
    ruusa.pasanen@pisla.fi

  • Jari Jaakonaho
    Copywriter

    Jari Jaakonaho

    +358 400 429357
    jari.jaakonaho@pisla.fi

Vienti

  • Vientijohtaja

    Piia Heikkinen

    +358 400 930004
    piia.heikkinen@pisla.fi

  • Viennin asiakaspalvelu

    Jaana Manninen

    +358 50 3175602
    export@pisla.fi

  • Vienti, Eesti

    Heiki Reinvee

    +372 56465450
    heiki.reinvee@pisla.ee

  • Vienti, Venäjä, Pisla OOO

    Наталья Гайдаш (Васильева)

    +7 925 0823348
    natalya@pisla.ru

Hankinta

  • Ilkka Keskinen
    Varatoimitusjohtaja

    Ilkka Keskinen

    +358 50 3449216
    ilkka.keskinen@pisla.fi

  • Tuotepäällikkö

    Aila Jääskeläinen

    +358 40 5626871
    aila.jaaskelainen@pisla.fi

  • Tuotepäällikkö

    Leo Walamies

    +358 50 5433819
    leo.walamies@pisla.fi

  • Tuotepäällikkö

    Sari Tarvainen

    +358 50 4421835
    sari.tarvainen@pisla.fi

  • Ostaja

    Päivi Mustonen

    +358 40 8205781
    paivi.mustonen@pisla.fi

Tuotanto

  • Ilkka Keskinen
    Varatoimitusjohtaja

    Ilkka Keskinen

    +358 50 3449216
    ilkka.keskinen@pisla.fi

  • Osastopäällikkö, tuotanto

    Jari Kemppainen

    +358 40 8340578
    jari.kemppainen@pisla.fi

  • Osastopäällikkö, palveluosasto

    Aila Kiiski

    +358 40 7771326
    aila.kiiski@pisla.fi

  • Tuotesuunnittelija

    Ismo Liimatainen

    +358 400 428457
    ismo.liimatainen@pisla.fi

  • Tuotannon-suunnittelija

    Maija Kuusrainen

    +358 400 383957
    maija.kuusrainen@pisla.fi

  • Tuotannonohjaaja

    Jyrki Leskelä

    +358 40 8340624
    jyrki.leskela@pisla.fi

Hallinto

  • Pekka Kuivalainen
    Toimitusjohtaja

    Pekka Kuivalainen

    +358 400 942367
    pekka.kuivalainen@pisla.fi

  • Ilkka Keskinen
    Varatoimitusjohtaja

    Ilkka Keskinen

    +358 50 3449216
    ilkka.keskinen@pisla.fi

  • Tuija Muhonen
    Talouspäällikkö

    Tuija Muhonen

    +358 40 5748004
    tuija.muhonen@pisla.fi

  • Jaana Kaskilahti
    Controller

    Jaana Kaskilahti

    +358 10 8432 168
    jaana.kaskilahti@pisla.fi

  • Tarja Hintikka
    Puhelinvaihde, osto- ja myyntireskontra

    Tarja Hintikka

    +358 50 3175614
    tarja.hintikka@pisla.fi

Lähetä muistilistana
Voit lähettää tuotelistan itsellesi tai ystävällesi, jolloin tuotteet on kätevämpi kerätä myymälässä. Sinä, tai kuka tahansa jolla on linkki voivat tarkastella ja hyödyntää koria.
Palaa Lähetä muistilistana
Lähetä keräilykori itsellesi tai ystävällesi.
Keräilykori lähetetty onnistuneesti!

0
Pisla-keräilykori